• DOLAR 32,77 %-0.04
  • EURO 35,13 %-0.11
  • ALTIN 2.457,99 %2.80
  • BİST100 %
  • BITCOIN 66.500 %0.53
  • ETHERIUM 3.598 %1.15
23°

Fed Haberleri

Fed haberleri ve güncel Fed gelişmeleri, Fed ile ilgili tüm video, Fed fotoğrafları ve Fed haberleri Finanskolik Ekonominin Kalbi sitemizde


Ekonomi

Geçen ay emtia piyasasında, Fed'in eylülde faiz indirimi yapabileceği beklentileri ve arz endişeleri nedeniyle altın, gümüş ve bakırda yükseliş öne...

Ekonomi

Küresel piyasalarda, dün ABD'de enflasyonun yavaşlama sinyalleri vermesine karşın Fed'in bu sene faiz indirim beklentisini 3'ten 1'e düşürmesiyle karışık bir...

Ekonomi

ABD’den gelen enflasyon verilerinin ardından dolar endeksi ve 10 yıllık faiz baskı altında kalırken, piyasalarda sert yükselişler izledik.

Dünya

ABD Merkez Bankası (Fed), politika faizini beklentiler dahilinde değiştirmeyerek 23 yılın en yüksek seviyesi olan yüzde 5,25-5,50 aralığında sabit bıraktı.

Ekonomi

Küresel piyasalar, Fed'in bu yıl faiz indirimine başlayacağına ilişkin fiyatlamaların güçlenmesi ve çip üreticisi Nvidia'nın performansıyla pozitif bir seyir izliyor.

Ekonomi

Küresel piyasalarda, ABD'de iş gücü piyasasının soğuduğu şeklinde yorumlanan sinyallere karşın karışık bir seyir izleniyor.

Ekonomi

Küresel piyasalar, ABD'den gelen verilerin ardından karışık bir seyir izlenirken, bugün de yoğun veri gündemi yatırımcıların odağında kalmaya devam ediyor.

Ekonomi

Eski Dallas Fed Başkanı Robert Kaplan, bu yaz faiz indirimi beklemediğini açıkladı.

Ekonomi

Para piyasalarındaki fiyatlamalar, ABD Merkez Bankasının (Fed) ilk faiz indirimine son çeyrekte gidebileceği öngörülerini destekliyor.

Altın ve Emtialar

Emtia piyasasında, geçen hafta ABD Merkez Bankasının faiz indirim zamanlamasına yönelik belirsizliklerin sürmesiyle düşüş eğilimi hızlandı.

Ekonomi

Minneapolis Fed Başkanı Neel Kashkari, faiz oranlarının uzun bir süre daha değiştirilmemesi gerektiğini ifade etti.

Ekonomi

Dallas Fed Başkanı Lorie Logan, faiz oranlarının düşürülmesi kararı için henüz çok erken olduğunu söyledi.