• DOLAR 33,04 %-0.10
  • EURO 36,09 %0.15
  • ALTIN 2.584,08 %0.88
  • BİST100 11.065 %0.37
  • BITCOIN 62.710 %4.29
  • ETHERIUM 3.358 %5.34
31°

Avrupa birliği Haberleri

avrupa birliği haberleri ve güncel avrupa birliği gelişmeleri, avrupa birliği ile ilgili tüm video, avrupa birliği fotoğrafları ve avrupa birliği haberleri Ekonomi Haberleri, Kripto Para, Borsa Hisseleri, Halka Arz, Döviz, Altın Fiyatları sitemizde


Ekonomi

Avrupa Birliği'nin (AB) bankacılık düzenleyici kurumu, bankacılık sektörüne artan jeopolitik riskler sebebiyle dikkatli olması çağrısında bulundu.

Ekonomi

Avrupa Birliği Komisyonu, genetiği değiştirilmiş mısırın gıda ve hayvan yemi olarak kullanılmasına onay verdi.

Ekonomi

Avrupa Birliği katkısıyla hayata geçirilen projeyle Ankara, İstanbul ve İzmir'de 0-36 aylık çocuğu olan 3 bin 500 kadın ile 3...

Ekonomi

Avrupa Birliği, Meta'yı Facebook ve Instagram'da reklamlar konusunda ödeme yapılması veya kişisel verilerin kullanımına rıza gösterilmesi modeli nedeniyle Birlik kurallarına...

Ekonomi

Avrupa Birliği ülkelerinde yılın ilk yarısında toplam elektrik üretiminin dörtte üçü yenilenebilir ve düşük karbonlu enerji kaynaklarından sağlandı.

Dünya

Ukrayna Devlet Başkanı Volodimir Zelenskiy, Brüksel'de Avrupa Birliği (AB), Litvanya ve Estonya ile güvenlik anlaşmalarına imza attı.

Ekonomi

AB, enerji sektöründeki yatırımları koruyan Enerji Şartı Anlaşması'ndan çıkış için bildirimde bulundu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Avrupa Birliği'ne (AB) tam üyelik stratejik hedefimizdir. Birliğin de Türkiye'ye benzer bir perspektiften yaklaşmasının müşterek menfaatimize olduğu aşikar."...

Dünya

Ukrayna'nın Avrupa Birliği'ne üyeliği için katılım müzakereleri resmen başlatıldı.

AB ülkelerinin Avrupa işlerinden sorumlu bakanları, Ukrayna ve Moldova ile katılım müzakerelerinin başlatılacağı toplantı için toplandı.

Ekonomi

AB, Rusya'ya yönelik sıvılaştırılmış doğal gazın (LNG) yeniden ihracat yasağını da içeren 14. yaptırım paketini kabul etti.

Teknoloji

AB, teknoloji şirketi Apple'ı App Store uygulamalarıyla Birlik teknoloji kurallarını ihlal etmekle suçladı ve şirkete yeni soruşturma açtı.