Şirketin açıklamasına göre, Fiat, mayıs ayında Doblo, Fiorino, Ducato, Ulysse ve Scudo'nun belirli modellerinde avantajlı satış kampanyası başlattı.

Fiorino'nun fabrika çıkışlı LPG'li modeli Fiorino Eko, mayıs ayına özel olarak Fiat showroomlarında 754.900 liradan başlayan fiyatlarla satışa sunulurken, tüm Fiorino Cargo ve Combi modellerinde 12 ay vadeli, 150 bin liraya kadar yüzde sıfır faizli kredi imkanı sağlanıyor.

Fiat Professional'ın mayıs kampanyası kapsamında Doblo Combi modeli 150 bin liraya, 12 ay vadeyle 0 faizli kredi kampanyasıyla sunuluyor. Nakit alım tercih edenler için ise 75 bin lira indirim fırsatı sunuluyor.

Fiat Professional müşterilerine, mayıs ayı boyunca Scudo ve Ducato Van-Kamyonet modellerinde de özel kampanyalar sunuluyor. Kampanya süresince Ulysse, Scudo ve Ducato Van-Kamyonet modellerinde 300 bin liraya kadar, 12 ay vade ve yüzde 2,99 faizli kredi fırsatı sunulurken, Scudo ve Ducato Van-Kamyonet modellerinde geçerli nakit alımlara özel 50 bin lira indirim uygulanıyor.

Fiat'ın 8+1 kişilik modeli Ulysse için nakit alımlarda 100 bin liralık indirim fırsatı sunuluyor.

Editör: Gizem Kurtul