Sahibi olduğu Tesla, SpaceX ve şimdi de Twitter (yeni adıyla X) şirketleri ile adından söz ettiren Elon Musk'ın gizlice bir çocuk sahibi daha olduğu ortaya çıktı.

Böylece Elon Musk'ın çocuklarının sayısı 10'a yükselmiş oldu.  Musk'ın şimdiye dek Exa Dark Sideræl, Griffin, Vivian, Kai, Saxon, Damian, Strider, Azure ve X adlarını verdiği 9 çocuğu olduğu biliniyordu.  Resim Dünyaca ünlü iş insanı Elon Musk ve şarkıcı Grimes, beraberlikleri boyunca iki çocuk sahibi oldular. Ancak Musk’ın bu ilişkiden bir çocuğu olduğu daha ortaya çıktı. Elon Musk'ın 12 Eylül'de yayınlanacak olan Walter Isaacson imzalı biyografisinde, Grimes'tan Techno Mechanicus adında üçüncü bir çocukları olduğu belirtiliyor. Musk'ın, eski sevgilisinden doğan çocuğuna "Tau" olarak seslendiği iddia edildi. Çocuğun cinsiyeti ya da doğum tarihi konusunda ise henüz bir bilgi yok. Musk ve Grimes'ın takma adı “Y” olan 1 yaşındaki kızları Exa Dark Sideræl ve 3 yaşındaki oğulları X Æ A-12 adında iki çocuğu daha var. Kalifornia yasaları isimlerde işaret ve rakamları kabul etmediği için çocuğun ismi sadece X olarak değiştirilmişti.

İki ikizi bir üçüz sahibi

Musk'ın ilk eşi Justine Wilson'dan ikisi ikiz üçü üçüz 5 oğlu bulunuyor. Çiftin ilk çocukları Nevada, birkaç hafta sonra bir çocuk hastalığı sonucu ölmüştü.  Çift tüp bebek tedavisiyle önce Griffin and Xavier ikiz erkek çocuk sahibi oldular. Daha sonra yine aynı tedaviyle Kai, Saxon ve Damian adlarını verdileri üçüz erkek çocukları oldu. Çift 2016'da boşandı. Musk'ın Bir ara beraber olduğu  Shivon Zilis'ten de Strider, Azure adlarını verdiği ikiz çocukları bulunuyor. Resim